Wesela Katowice

Organizacja w Villa Rossa

Niezapomniane

Wesele

Wesela w Villa Rossa - Niezapomniany, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju… Właśnie taki powinien być nasz ślub…

To jeden z tych wyjątkowych dni w naszym życiu, który chcemy wspominać ze wzruszeniem przywołując cudowne chwile sprzed lat. Dlatego w restauracji Villa Rossa staramy się stworzyć niepowtarzalny klimat w tym wyjątkowym dla Państwa dniu, tak aby na długo pozostał w pamięci Pary Młodej oraz zaproszonych Gości.

Wesela

Restauracja Katowice

Zapraszamy

Wesela
Wesela
Wesela
Wesela

Profesjonalna organizacja

Wesela Katowice

Organizując przyjęcie weselne stawiamy na profesjonalizm, oraz indywidualne podejście do oczekiwań Nowożeńców. Nasz doświadczony personel zadba o najdrobniejsze szczegóły dotyczące organizacji przyjęcia, dzięki czemu zarówno Para Młoda, jak i Rodzice, będą mogli cieszyć się tym wyjątkowym świętem, celebrując go wraz z zaproszonymi Gośćmi. Bez stresu związanego z organizacją przyjęcia.

Możemy pochwalić się wyśmienitą kuchnią, która skomponuje menu na przyjęcie weselne dokładnie według Państwa wytycznych. Oprócz tradycyjnych dań oferujemy między innymi, słodki bufet z czekoladową fontanną, wiejski stół, czy pieczone prosię.

W ciepłe dni polecamy menu grillowe, serwowane w naszym ogrodzie, z klimatycznym patio, oraz tarasem, z którego rozpościera się piękny widok na oczko wodne. Nasz ogród to również wymarzona sceneria na sesje zdjęciową, bez konieczności opuszczania Gości.

Sala weselna

Restauracja Katowice

Sala weselna

z pełną obsługą

Zapewnimy Państwu:

  • Klimatyzowane sale, które pomieszczą nawet do 150 Gości
  • Profesjonalną i zawsze miłą obsługę, która zadba o każdy szczegół uroczystości
  • Elastyczne, bogate menu
  • Bezpłatny, monitorowany parking

Dodatkowo polecamy:

  • Uzupełnienie menu o liczne dodatki, w tym słodki bufet, serwis barmański, wiejski stół pieczony udziec, czy menu grillowe
  • Organizację odpowiedniej oprawy uroczystości, w tym dekorację wnętrz, usługi filmowe i fotograficzne, obsługę profesjonalnego DJ’a, zespół muzyczny
  • Organizację wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego w naszym Klubie, znajdującym się na najniższym poziomie Villi
  • Opiekę nad najmłodszymi Gośćmi podczas zabawy weselnej
  • Limuzynę dla Nowożeńców
  • Pomoc w organizacji noclegów dla Gości weselnych
Villa Rossa
Villa Rossa
Villa Rossa

Naszą pracę wykonujemy z pasją, a największą nagrodą jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie, dbając o najdrobniejsze szczegóły i uwzględniając indywidualne życzenia Młodej Pary.

Zadzwoń do nas i opowiedz nam jak Ty wyobrażasz sobie ten wyjątkowy dzień… 
Zrobimy wszystko, aby właśnie taki był…

Wesela w Villa Rossa!

Restauracja Villa Rossa